Četri sievietes svarīgie stāvokļi

10171642_243737619150041_1638274341943015152_n

Par pašu galveno sievietes Prasmi, kas ļoti daudz ko saliks pa plauktiņiem un ļaus pakāpties pakāpienu augstāk sevis un vīrieša izpratnē.

“Es viņu iedvesmoju, bet viņš mani neciena (“ноги об меня вытирает”)

“Viņš no manis vēlas tikai seksu”

“Mans vīrietis par mani nerūpējas, nedāvina dāvanas, ziedus…”

“Es jau esmu pieradusi būt viena”

“Vīrietis mani nenovērtē”

Vai kāds no šiem paziņojumiem jums ir pazīstams, dzirdēts?

Tūliņ jums viss kļūs skaidrs.

Sāksim!

Ideāla sieviete — tā ir karaliene sabiedrībā, saimniece virtuvē, palaistuve gultā (с) internets.

Šo citātu dzirdējis ir katrs. Interesanti, taču tajā ir patiesi nobriedusi doma. Galvenais, to saprast pareizi.

Par ko iet runa?

Par sievietes stāvokļiem.

Katrai sievietei ir četri stāvokļi. Un pat tad, ja izmantojat tikai vienu, tas nenozīmē, ka visu pārējo nav.

Sākšu ar pirmo, par ko šobrīd runā un domā arvien vairāk sieviešu.
Tas ir stāvoklis – KARALIENE.

Patstāvīga, pašpietiekama, kopta, neatkarīga, pārliecināta un lepna.

Izaugsme karjerā, savs bizness, sociālā realizētība. Lūgt palīdzību? Ko jūs! Prast sevi nest sabiedrībā – viņu apbrīno. Gudra, tieša.

Tādā sievietē dominē saņemšanas enerģija. Tas nozīmē: es esmu lieliska, gaidu, kad vīrietis ieguldīs manī (iekaros, rūpēsies, dāvinās u.t.t.).

Otrais stāvoklis “popularitātes ziņā” sieviešu vidū – SAIMNIECE.
Tā ir mātišķā enerģija. Atdošanas enerģija. To ļoti labi var just laikā, kad sievietei dzimst bērni.

Tāda sieviete gatavo, uzkopj, prot klausīties. Ar viņu ir viegli un komfortabli.

Trešais stāvoklis— MEITENĪTE.
Saņemšanas enerģija. dzīvespriecīga, vāja. Saņem to, ko vēlas, tikai tāpēc, ka ļoti to vēlas (atšķirībā no karalienes, kura var visu pati). Viņai vienmēr kāds nāks palīgā, aizsargās, rūpēsies. Mūžīgā sapņotāja.

Ceturtais — stāvoklis MĪĻĀKĀ.
Atdošana, kaisle, atbrīvotība, seksuālitāte. Caur seksu sieviete vīrietim nodod spēcīgu enerģiju, piepildot to ar spēku.Ļoti viegli piesaista vīrieti.

Un tagad par galveno. Enerģiju disbalanss…

1. Kas notiek, ja sievietē visspēcīgāk attīstīts karalienes stāvoklis?

Par to esmu rakstījis daudzkārt. Vientulība, neviens nav gana labs, iekšējais aukstums. Uzskata, ka vairums vīriešu ir vāji un nekam nederīgi.

2. Ja virsroku ņem saimnieces stāvoklis?

Ļoti rūpīga sieviete. Vīrietim ar viņu ir ļoti ērti. Mēdz gadīties, ka tas pāraug “kāju slaucīšanā” pret viņu. Par saimnieci vīrieši nejūsmo. Jūsmo par karalieni, meitenīti un mīļāko. Un rūpējas arī ne jau par saimnieci.

3. Ja dominē stāvoklis meitenīte.

No vienas puses vīrietim ir ļoti patīkami būt vajadzīgam. palīdzēt, iepriecināt meitenīti. Iedvesmoties uz varoņdarbiem. Taču, ja tas notiek pastavīgi un vienmēr, tas var apnikt. Jo tad sieviete atrodas tikai saņemšanas enerģijā, neko neatdodot.

4. Ja dominē stavoklis mīļākā.

Tā ir sieviete no “operas”: “Vīrietim vajadzīgs tikai sekss”. Jā, viņu iekāro. Jā, viņu iekaro (līdz noteiktam momentam). Taču saistīt ar viņu savu dzīvi vīrieši īpaši “neraujas”. Noturēt vīrieti tadai sievietei parasti neizdodas.

Ko darīt?

ĪSTA SIEVIETE — tas nozīmē prast vadīt visus šos stāvokļus. Iemācīties tos sabalansēt.

Divi no tiem ir saņemšanas enerģija, divi – atdošanas.

Kad vīrietis atnāk mājās izsalcis, viņam vajadzīgs tikai viens. Viņš grib ĒST. Un normāli, ja šeit ieslēgtos saimnieces stāvoklis. Pabarojiet viņu (vēlams – garšīgi).

Kad vīrietis ir iedzinis sienā naglu, vai pārnesis mājās naudu — būs labāk, ja ieslēgsiet stāvoklis meitenīte, kura tā priecājas, lepojas ar savu vareno mednieku.

Mīļākā varēs ieinteresēt, pievilkt, bet – ne noturēt bez pārējiem trim stāvokļiem.

Karalienes stāvoklis — tā ir pašpietiekamības sajūta, mīlestība pret sevi, savu ķermeni (mīlestība pret apkārtējiem sākas ar mīlestību pret sevi). Skaistumkopšanas saloni, skaistas kleitas, hobiji, pašattīstība.

Vīrietis jūs nenovērtē? Ieslēdziet Karalienes stāvokli. Sāciet rūpēties par sevi, strādat pie savas attīstības, kopt savu ķermeni un dvēseli. Tikai ne aizvainojuma vai atriebes dēļ. Un redzēsiet, kas notiks.

Šie četri sievietes stāvokļi:

  1. Karaliene (saņemšanas enerģija)
  2. Saimniece (atdošana)
  3. Meitenīte (saņemšana)
  4. Mīļākā (atdošana)

Lielākajai daļai sieviešu šie stāvokļi nav līdzsvarā – tie sliecas uz vienu, otru, trešo vai ceturto – kāds no tiem ir dominējošais. Vai arī ir tādi kā pārskrējieni – no viena, otrā (dažādos dzīves posmos). Kas no tā sanāk? Ne jau man jums to stastīt! Pašas lieliski zināt!

Patiesas sievišķības zelta atslēga slēpjas līdzsvarā. Visu četru stāvokļu līdzsvarā (par ko arī vēsta bieži dzirdētā un sākumā pieminētā gudrība). Būt elastīgai, prast pārslēgties, atkarībā no situācijas. Un šie stāvokļi ļoti labprāt padodas attīstībai.

Vēlaties mīlēt un būt mīlēta? Būt laimīga un dāvāt laimi citiem cilvēkiem? Vēlaties lai jūsu vīrietis (esošais vai tas, par kuru sapņojat un drīz satiksiet) būtu veiksmīgs, uzticīgs un spēcīgs?

Tikko es jums uz šo jautājumu atbildēju.

Autors: Jaroslavs Samoilovs

Tulkoja: Ginta FS

Advertisements