Sarkano biksīšu maģiskais spēks :)

apenes

Pirms daudziem gadiem kādā no semināriem pirmo reizi izdzirdēju vārdu Simorons. Krieviski runājošie kolēģi teica, ja dzīvē neiet, nav pietiekoši naudas un gribi vēl kaut ko, tad labākā metode ir “посиморонить”.

Simorons – praktiskās psiholoģijas metode, kas caur humoru palīdz realizēt un piepildīt cilvēku vēlmes. Sākot ar auto novietošanu ikdienā, brīnumu pasūtīšanu līdz jaunu attiecību iegūšanai, karjeras izaugsmei un papildus finanšu piesaistīšanai. Dīvaini, kāi tas viss strādā, bet strādā.

Es patiešām redzēju brīnumus, kas notika kādas kolēģes dzīvē pēc tam, kad viņa bija veikusi rituālu “biksītes uz lustras”. Bieži vien man šķiet, ka dzīvē kļūstot pieaugušāki un vecāki, mēs kļūstam ne tikai nopietnāki, bet skeptiskāki, aizdomīgāki, sarauktām pierēm un rūpju pilnām domām, un aizmirstam par to, ka smaids dziedē, ka prieks vairo skaistumu, ka cilvēki mīl tos, kas ir priecīgi un liek citiem priecāties. Ar nūģiem reti kurš grib draudzēties – pat ar bagātiem nūģiem 🙂

Un šodien internetā raksts, kas man atgādināja domu, ka varētu nopirkt sarkanas biksītes 🙂

Un tātad!

Par Simorona rituālu “Biksītes uz lustras” laikam zin visi. Dīvaini, taču jo absurdāks rituāls, jo tas efektīvāks. Tāda ir mūsu zemapziņa un ko tu tai padarīsi? Šī Simorona tehnika parasti tiek izmantota, lai piesaistītu naudu. Taču to var izmantot arī mīlestības “pievilināšanai”.

Rituāla veikšanai jums būs vajadzīga lustra, kura karājas pie jūsu istabas griestiem un jaunas, obligāti sarkanā krāsā apakšbikses. Sarkans ezotēriskajās praksēs un maģiskajos rituālos tiek izmantots tāpēc, lai aktivizētu mūsu vēlmes un nolūkus. Jūs jautāsiet, kāds sakars tur ar apakšbiksēm? Droši vien – nekāds un nav vērts par to vispār domāt. Labāk palasiet atsauksmes par to, kā strādā šī tehnika – ļaudis paši jums to izstāstīs un jūs visu sapratīsiet.

Un tā, rituāla veikšanai nopērciet jaunas, sarkanas apakšbikses. Rituāls jāveic jaunā mēnesī, vai augošā mēnesī. Tas ir līdz absurdam viekāršs. Vienkārši metiet apakšbikses uz lustras, sakot: «Трусы на люстру — деньги в дом!». (Biksītes uz lustras – nauda mājās!). Lūk, arī viss. Cik ilgi tur karāties jūsu rituāla piederumam? Lemjiet paši – variet atstāt tās tur dienu, divas, mēnesi.

Kādu rezultātu dos šis rituāls? Viss atkarīgs no jums. Cik ļoti spēcīga būs jūsu vēlme, lai nauda ienāktu jūsu mājās, tik ātrs un precīzs būs rezultāts. Kādam tas nostrādā momentā, kādam – pēc pāris nedēļām. Pēc tam, lai pastiprinātu šī rituāla iedarbību, skaitiet papildus afermācijas, piemēram: nauda pie manis nāk viegli un ar prieku vai es esmu naudas magnēts un nauda pie manis nāk viegli.

Un atkal, nav jādomā par avotiem un veidiem, no kurienes un kā atnāks nauda. Tā nav jūsu darīšana. Jūsu darīšana ir nopirkt biksītes un uzmest tas uz lustras – un ticēt, ka nostrādās. Un priecāties vairāk un dāvāt prieku cilvēkiem!

P.S. Variet nopirkt kādu grāmatu, piemēram:

Бурлан П., Бурлан П “Симорон из первых рук, или Как достичь того, чего достичь невозможно”
Бурлан П., Бурлан П “Паштет из дирижаблей и флейт. Десять лакомых кусочков
Бурлан П., Бурлан П «Взлет разрешаем»

Varbūt jau ir arī latviešu valodā.

P.S. Nr. 2  Es zinu, ka es to izdarīšu. Ko ar to darīsiet jūs, nezinu, iespējams, lielākajai daļai tas kārtējo reizi šķitīs “mugs”, bet noteikti būs kāds, kurš to izdarīs. Un ļoti priecāšos, ja uzrakstīsiet savus rezultātus :):):):)

Vairosim prieku!!!!!!

Advertisements