Prasme pārslēgties

12049326_964491483623168_2168074473863604834_n

Tas, cik daudz no tā, kas jums ir un pieder, būsiet gatavi pazaudēt, tik daudz un vēl vairāk jūs iegūsiet – vairāk un labāk.

ISTA MĪLESTĪBA – tas ir tad, kad esat gatavi pazaudēt mīļoto cilvēku!

Kad esat gatavi pazaudēt, tās vienmēr ir pašas labākās attiecības, jo šajā gadījumā jūs radiet labvēlīgus apstākļus tam, lai cilvēks varētu mainīties, transformēties un kļūtu vēl labāks. Fiziski viņš tāpat kļūst jauns, jo 7 gadu laikā no viņa nepaliek nekas, kas bija tad, kad iepazināties. 7 gadu laikā cilvēks pilnībā atjaunojas.

Ja jūs iestrēgstiet otrā cilvēkā, baidaties viņu pazaudēt, jūs bloķējat viņa attīstību – tātad viņa transformāciju. Tas nozīmē, ka jūs cenšaties no viņa izveidot mūmiju, vēloties, lai viņs paliek tāds pats, kāds bija, kad satikāties.

Analoģiski notiek arī ar jūsu dzīvi: tai nepārtraukti jāmainās!

Nav nekādas nepieciešamības visu laiku iet vienā un tai pašā – pirmajā klasē. Svarīgi ir visu laiku kustēties uz priekšu, saprotot to, ka ar katru nākamo klasi slodze pieaug, tāpat kā informācijas daudzums un kvalitāte.

Tas, cik daudz būsiet gatavi atteikties no paslēpēm un vecajiem modeļiem un meklēsiet jaunas pieejas un risinājumus, noteiks to, cik labi dzīvosiet.

Dzīve – tā nav pagātne vai nākotne. Dzīve – tas ir ŠEIT UN TAGAD.

Taču atcerieties, nākotne iespaido mūsu tagadni daudz spēcīgāk kā pagātne. Tāpēc tik, cik ļoti jūs turaties pie savas pagātnes, tieši tik nākotne sagrauj jūs jūsu tagadnē. Ja nevarējāt atteikties no savas pagātnes, sākas ātrs novecošanas process, slimības u.t.t.

Ir svarīgi prast ātri pārslēgties!

Autors: Aleksandrs Paļijenko

Tulkoja: Ginta FS

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s