Sievietes spēks ir spējā mainīties.

1457590_641905519165370_2071694532_n

Sievišķības pamatprincips — spēja mainīties un pastāvīgi pāriet no viena stāvokļa citā.

Vesela pārdzīvojumu gamma plūst mūsu iekšējā telpā un mēs bieži nespējam tos atsekot. Gadās, ka kāda iemesla dēļ mēs iestigstam nepatīkamos pārdzīvojumos, noslēdzamies sevī. Tas viss notiek tikai viena iemesla dēļ — mēs nevēlamies pieņemt savu mainīgo dabu, cenšamies apstādināt dzīves plūdumu, iestrēgstam kādā momentā, kādā sīkā detaļā, visu laiku domājot par kādu konkrētu cilvēku.

Vai ir gadījies tā, ka savā galvā jau iepriekš būvējat kādus plānus, tie nerealizējas un jūs viļaties un atkal apvainojaties uz cilvēkiem (kuru dēļ nesanāca tā, kā gribējāt, kā plānojāt), uz pasauli, uz sevi. Vai esat jutusies nepārliecināta, nevērtīga, nevienam nevajadzīga? Iemesls jūsu problēmām ir pašā virspusē – tepat, acu priekšā!

Dzīve ir kustība, pie kam – nepārtraukta, pastāvīga. Un pieķerties kādam rezultātam, kas sagaidāms nākotnē, ir tukša laika un enerģijas tērēšana
Lai tā nebūtu, ir jāiemācās dzīvot šeit un tagad, apzināti, novērtējot katru mirkli kā savas unikālās dzīves daļu, esot dzīves straumes pašā vidū. Jūs teiksiet – sarežģīti! Jā, tā IR Māksla — Sievišķības Māksla! TAČU, ja vēlaties būt laimīga, veiksmīga, vesela — tas IR jāiemācās.

Un lieliska prakse tam ir DEJA. Sieviete ir laimīga, kad dzīvo dejojot! Sāciet dejot, kaut brīvos brīžos, mājās, jebkuras, sev patīkamas mūzikas pavadījumā, veicot spontānas ķermeņa kustības. Un jūs ieraudzīsiet to, ka tas jums sāks patikt arvien vairāk un vairāk un ķermenis pats sāks pieprasīt deju. Dejā ir vieglums, dejā ir mainības spēks, dejā ir kustība. Un pēc tam jūs sajutīsiet šo pašu deju ikdienas dzīvē, kad it kā nedejojat — tā būs iekšējā jūsu ķermeņa deja. Bez kustības sieviete iet bojā. Viņa pārvēršas par robotu, neiedvesmotu radījumu, kas neko negrib un neko nejūt.

Jūs jautāsiet, kāpēc gan lielākā daļa sieviešu vēlas stabilitāti? Droši vien tāpēc, lai kompensētu nestabilitātes un mainīguma trūkumu. Taču tad, kad sieviete iegūst stabilitāti, viņa riskē pazaudēt kustību vieglumu, spēju mainīties un bieži vien sāk slinkot. Tāpēc mums, sievietēm ir ļoti svarīgi iemācīties balansēt  — kustoties tiekties uz stabilu stāvokli, bet to sasniedzot, sākt jaunu kustību!

Avots: http://dikhanieserdtsa.ru

Tulkoja: Ginta FS

Apsara deja:
to redzējām Vjetnamā – viņas kustas tik brīnišķīgi un tādā harmonijā:

Advertisements