Sieviete, no kuras vīrietis neaiziet…

7700

Ir uz ko tiekties un par ko padomāt!

1. Vīrietis — nav dzīves jēga, nav pasaules centrs, ne arī sapņu piepildījums. Pasaule ir daudz plašāka un interesantāka nekā vienkārši vīrieša esamība sievietes dzīvē. Tieši tāpēc viņa dēļ nav vērts kārties, viņam nav jākalpo un jāizpatīk, nav ap viņu jāvijas un jābūt no viņa atkarīgai  — pietiek vienkārši būt blakus un baudīt tuvību.

2. Katrai sievietei kaut teorētiski, jābūt iespējai aiziet no vīrieša. Viņai jābūt finansiāli neatkarīgai, profesionāli spēcīgai un pašpietiekamai personībai. Tādu sievieti vīrietim ir bail zaudēt — atšķirībā no nastas, ko visu dzīvi stiept uz saviem pleciem.

3. Sieviete — tā vienmēr ir mājas pavarda sargātāja. Un nekā savādāk. Kaut viņa neizšuj krustdūrienā  — toties cep fantastiskus pīrādziņus. Ja necep pīrādziņus — tad kaut vai pašas garšīgākās kotletes. Vīrietim būs grūti aiziet no mājām, kur viņu baro ar garšīgiem un ar mīlestību gatavotiem ēdieniem un kur viņam vienmēr izgludinās kreklu.

4. Vīrietim nav jāatdod sievietei visa nopelnītā nauda. Nekādā gadījumā un nav neviena iemesla to darīt.

Un vēl; sieviete, no kuras vīrietis neaiziet, nekad nepārmeklēs viņa kabatas. Pat tad, ja viņa skaidri zin, ka labajā guļ bankas karte, bet kreisajā – supermodeles vizītkarte.

5. Sieviete — tā nav tikai mīļākā, mājsaimniece vai viņa bērnu māte. Viņa noteikti ir Draugs. Vīriešiem ir ļoti grūti pārciest dvēseles vientulību — viņiem noteikti vajag dalīties savās idejās un plānos, apspriest ikdienas lietas, ieteikt un prasīt padomu. Kaut vai sīkumos.

6. Sieviete, no kuras neaiziet, nekad speciāli nekaitina vīrieti. Viņa netaisa skandālus, neizved ar savām aizdomām, neizgāž savu slikto garastāvokli uz apkārtējiem, nezāģē un nemanipulē ar seksa palīdzību. Viņa vienmēr visu sarunā un vienojas par visu. Ja nevienojas – vienkārši aiziet.

7. Viņa vienmēr tiecas uz pilnību. Viņa cenšas labi izskatīties. Viņa gatava mainīties un tikt galā ar saviem kaitīgajiem ieradumiem. Viņa ar prieku tērē naudu savam izskatam un labsajūtai un viņai ir svarīgi labi izskatīties vīriešu acīs.

8. Viņa ar mīlestību un cieņu izturas pret sava vīrieša vaļaspriekiem. Un pilnīgi noteikti, viņai ir savi vaļasprieki.

9. Sievietei jābūt vājai, bet – ne dumjai.

10. Sieviete, no kuras neaiziet vīrietis, ļoti mīl sevi. Un tāpēc pilnvērtīgi var mīlēt arī savu vīrieti.

Tulkoja: Ginta FS

3 thoughts on “Sieviete, no kuras vīrietis neaiziet…

  1. Atbalsojums: Noteikti izlasi, lai vīrietis no Tevis neaizietu

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s