Es par JAUNO!

984253_339631819494812_6396049798738725810_n

12% kaut kā jauna un kustība uz priekšu.
Lēmumu pieņemšana, izejot no Mīlestības vai Bailēm.

12% kaut kā jauna – tas ir tad, kad tu kaut ko jaunu iegūsti, attīsties, bet pašam šķiet, ka nekas nenotiek un neko neiegūsti un nekur nekusties.. Jā, protams, mierīgāk esi sācis gulēt, vienkāršāk uztver lietas, kaut kur un kaut kādā veidā ir uzlabojušās kādas attiecības, bet lielos vilcienos nekas nav mainījies – neesi kļuvis par miljonāru (kaut daudzi jautā, kad beidzot, jo viņiem tas šķiet cilvēka vērtības mērs), par 20 gadiem jaunāks arī neizskaties un arī draugu kļuvis it kā mazāk…  Taču Tas arī ir pats PAMATS!

Tāpēc ka, ja agrāk no rīta modies depresijā, bet tagad mosties labā garastāvoklī  – tas ir Milzīgs Atstrādāts Enerģētiskais Slānis!

Kad mēs dzīvē izdarām kādu izvēli, mēs to darām vai nu no MĪLESTĪBAS, vai no BAILĒM. Kad mēs lēmumus pieņemam no Mīlestības, mēs ejam nezināmajā un mēģinām darīt ko Jaunu. Nezināmais ir Risks. Ja tu neriskēsi, tātad nepamēģināsi, piemēram, amerikāņu kalniņus, jaunās tehnoloģijas, uzstāties auditorijas priekšā, braukt ar mašīnu u.t.t., tad tev nebūs nekā jauna un tu neattīstīsies, tu degradēsies. Citādāk nemēdz būt.

Tāpēc, lai kustētos uz priekšu, visu laiku ir jāiet Jaunajā. Ar laiku tu intuitīvi sapratīsi, kas tev vajadzīgs, taču, ja tu to nedarīsi, nekas arī nenotiks.

KUSTĒTIES JAUNAJĀ UN ATTĪSTĪTIES tev vajag tāpēc, lai blakus tev būtu cilvēks (vai parādītos cilvēks), kas palīdzēs tev kļūt laimīgam, un tu būsi laimīgs ar šo cilvēku. Tāpēc visu laiku ir jāuztur Interese. Bet Interese – tas nozīmē – pārvarēt sevi, būt pašdisciplinētam, ieslēgt “draivu”, pastāvīgi attīstīties, adaptējot sevi tajos 12% Jaunā.

12% Jaunais – tas ir tad, kad tu vari paņemt tieši tik, cik tev būs vajadzīgs un būs izdevīgi. Tāpēc, ka, ja tu dzīvē ej pārāk ātri uz priekšu, ar nepacietību, tu sevi nogalini.

Kad tu stāvi uz vietas un tiecies pēc stabilitātes un aizsargātības, tu atkal sevi nogalini.

Bet tad, kad Tu dari pavisam nedaudz mazāk kā vēlējies, spēlējoties, ar prieku, ar humora sajūtu, baudot un saņemot baudu no Procesa (tad, kad tu par to atcerējies un apstājies brīdi, pirms tas tev apnicis), tad tu sevi attīsti.

Kad tu pieņem lēmumu no MĪLESTĪBAS (tātad no Intereses), tad tu attīsties. Un šis process notiek sekojoši – tavā dzīvē atnāk kas jauns. Tu to adaptē pie tā, kas tev jau ir un noteikti ir jāatkrīt tiem 12%, kuru vietā ienāk 12% Jaunais. Ja 12% vecā vēl nav “atkritis”, kad atnāk Jaunais, tad tas pagriežas un aiziet, jo vietas nav un vecais paliek.

Ja mēs pieņemam lēmumus no BAILĒM, tad iemesls tam ir mūsu kategoriskums, kurā esam iestiguši un neatļaujam sev citus variantus. No paša sākuma visa mūsu dzīve ir kategoriska, taču mūsu attieksme pret to nedrīkst būt kategoriska.

Ikviena darbība ir kategoriska. Saule uzlēca, nokrita zvaigzne, atbrauca tramvajs – tās ir kategoriskas darbības. Taču mūsu attieksmei pret to jābūt citādai – “Jā”, atbrauca tramvajs, bet varēja arī neatbraukt…. “Jā”, es varu tajā iekāpt, bet varu arī neiekāpt… – lūk tāds ir iespējamo variantu stāvoklis un tad tu attīstīsies.
Kur rodas Kategorisms? Tā pirmsākums ir Steiga. No kurienes rodas Steiga? Steiga rodas no tā, ka esi iestidzis kaut kur – tajā, ko tu gribi un nepieļauj citus variantus – tad, kad tu dzīvo Nākotnē, vai arī “gribu, lai viss būtu labi” (pat tad, ja tas nenes neko labu). Bet patiesībā mums būtu jādzīvo tikai ar Jauno, no kā saņemam un gūstam Baudu.

PIEŅEMT LĒMUMS NO BAILĒM – tas ir tad, kad esam par stabilitāti (stabils darbs, stabila alga, stabila pensija…), mēs iestigstam savā Prātā un iznīcinam savu nākotni

Tad tā Enerģija kas nāk pie mums, aiziet smalkajā plānā un mēs saprotam, ka ar mums nekas nenotiek, mēs neko nepaspējam un sākam degradēt, jo neticam, ka varam būt Laimīgi un būsim Bagāti.

Savukārt, kad SĀKAM DARĪT NO STĀVOKĻA – sanāks vai nesanāks, nav svarīgi, bet mēs saņemsim Baudu un Prieku no Procesa, tad mēs sākam attīstīties un mums viss izdodas.

Un ļoti svarīgs punkts šeit ir PAŠDISCIPLĪNA – tas ir tad, kad tu PADOMĀJI, SAJUTI, kas tas tev ļoti patiks un IZDARĪJI TO. Ja pieņēmi lēmumu 10 sekundēs un pēc tam uzreiz izdarīji, tad Process tev notiek, ja Tu par to padomāji un tikai pēc mēneša sāki darīt, tad sanāks nekā, kā arī tas bija ierakstīts Tavā Programmā. Tas tāpēc, ka Tu “apēdi”  visu finansējumu tam, kā patiesībā bija jābūt.

Labāk sāc no MĪLESTĪBAS.

Autors: Aleksandrs Paļijenko

Tulkoja: Ginta FS

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s