Tā gadās :)

vestule

Dārgā Sieva!

Rakstu Tev vēstuli, lai paziņotu, ka es no Tevis aizeju uz visiem laikiem. Es biju labs, mīlošs vīrs visus mūsu kopdzīves 7 gadus un neko par to nesaņēmu pretī…
Pēdējās divas nedēļas bija īpaši briesmīgas. Pēdējais piliens manā pacietības traukā bija Tava bosa zvans, kas vēstīja, ka esi aizgājusi no darba. Pagājušonedēļ Tu atnāci mājās un nemaz nepamanīji, ka man ir jauna frizūra, ka esmu pagatavojis Tavu mīļāko ēdienu un pat to, ka man ir jaunas zīda apakšbikses. Tu paēdi divu minūšu laikā, noskatījies visas savas ziepju operas un uzreiz aizgāji gulēt. Es tik sen neesmu dzirdējis, ka Tu būtu teikusi, ka mīli mani: Tu negribi darīt ko tādu, kas vieno vīru un sievu. Vai arī Tu satiecies ar kādu citu? Vai arī esi pārstājusi mani mīlēt? Lai kas tas arī nebūtu, es aizeju.

Tavs BIJUŠAIS VĪRS

P.S. Pat necenties mani atrast. Mēs ar Tavu māsu pārvācāmies uz Austrumvirdžīniju – uz visiem laikiem! Laimīgu palikšanu.

Dārgais Bijušais Vīrs!

Sen mani nekas nav tā iepriecinājis kā Tava vēstule. Patiešām esam precēti jau septiņus gadus, bet nosaukt Tevi par labu vīru, man ir ļoti grūti. Es skatos ziepju operas, lai kaut nedaudz apslāpētu Tavu vēlmi čīkstēt un žēloties. Kaut gan pēdējā laikā arī tas nepalīdz. ES IEVĒROJU Tavu jauno frizūru pagājušajā nedēļā, bet viss, ko šai sakarā gribēju teikt – “ar to Tu izskaties gluzī kā bāba!” Taču, par cik mana mamma man iemācīja vai nu teikt tikai labu, vai arī paklusēt, es izvēlējos otro. Kad pagatavoji manu mīļāko ēdienu, laikam sajauci mani ar manu māsu, jo es jau septiņus gadus neēdu cūkgaļu.
Runājot par tavām jaunajām zīda apakšbiksēm: es aizgriezos tāpēc, ka pie tām bija palikusi cena – 49.99$, iespējams, tā bija tikai sakritība, taču iepriekšējā rītā mana māsa no manis aizņēmās 50$. Neskatoties uz to, es tomēr Tevi mīlēju un domāju, ka varēsim iemācīties sadzīvot. Tāpēc, kad loterijā vinnēju 10 miljonus dolāru, es pametu darbu un nopirku divas biļetes uz Jamaiku. Taču atgriežoties mājās, es atklāju, ka esi aizbraucis. Laikam jau nekas nenotiek tāpat vien.
Ceru, Tu būsi laimīgs ar manu māsu jaunajā dzīvē. Mans jurists teica, ka pateicoties Tavai atvadu vēstulei, Tu no manis neizvilksi ne kapeikas. Tā, kā: veiksmīgi!

Tava BIJUSĪ SIEVA: bagāta un brīva!

P.S. Nezinu, vai esmu Tev teikusi, bet mana māsa Karla piedzima kā Karls…
Jauku dienu!

Tulkoja: Ginta FS

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s