Atkal par attiecību skolu!

11817282_395757323882261_2036380130337175255_n

Ja neesat izgājis visas mācību stundas iepriekšējās attiecībās…

Es vēlos brīdināt sievietes par ļoti svarīgu momentu attiecību veidošanā, pēc tam, kad esat pārrāvušas iepriekšējās.

Pēc šķiršanās ar vīrieti, agri vai vēlu mūsu dzīvē parādās citi un šeit ir ļoti daudz dažādu nianšu.

Pirmkārt, ja neesat izgājusi iepriekšējo attiecību mācības un neesat iemācījusies to, kas bija jāiemācās, kā arī neesat atstrādājušas nepieciešamās īpašības, tad nākamais partneris agri vai vēlu sāks atkārtot iepriekšējā uzvedības scenāriju.

Otrkārt, arī ļoti būtisks moments, ja centāties pārvarēt iepriekšējos scenārijus, strādājāt pie tā lai uzlabotu sevi,savas personības īpašības un attieksmi, tad nākamais vīrietis nāk kā pārbaudījums, kā īsto attiecību “demo-versija”. Un viņš pārbaudīs to, cik labi esat iemācījusies to, kas bija jāiemācās. Daudzas sievietes žēlojas par to, ka viņām visu laiku gadās vieni vienīgi “auni”, taču problēma nav tajā, ka pasaulē vairāk ir “aunu”, mēs vienkārši liekam eksāmenus attiecībās.

Piemēram: sieviete dzīvoja ar vīrieti, viņš viņu neapgādāja, viņa pati visu vilka uz saviem pleciem, bet viņš viņu vēl piedevām pazemoja (diezgan tipisks scenārijs, vai ne?). Viņai viss apnika, viņa “sapsihojās”, nolēma, ka ir pelnījusi ko labāku un aizgāja. Pēc kāda laika parādās viņas dzīvē cits vīrietis un sākumā patiešām viss ir pavisam citādāk – labas attiecības, romantika. Līdz kādā brīdī viņš saka: «Dārgā man pietrūkst nedaudz naudas ziemas riepām, aizdod, lūdzu!»

Tas ir pirmais treniņa pārbaudes zvaniņš!

Visums maigi saka: «Lūdzu, mīļā mana! Parādi, ka esi kaut ko iemācījusies! Parādi, ka esi iemācījusies nedot vīrietim naudu un ļaut, lai viņš pats risina savas problēmas! Es taču tev tik cītīgi to mācīju… tagad tev izdosies un tu teiksi — piedod, mīļais, es nevaru dot tev naudu, man ir savi plāni!»

Un, ja sieviete patiešām atsakās šādā veidā palīdzēt vīrietim, viņai tiek doti vēl pāris pārbaudījumi šajās attiecībās, parasti vēl sarežģītāki un grūtāki, pēc kuru izpildīšanas viņa var pāriet jau citā līmenī. Un tajā jau šis vīrietis vai nu aiziet, atstājot vietu daudz cienīgākam partnerim, vai arī mainās un kļūst viņas cienīgs.

Ja sieviete neiziet šo mācību stundu, dod naudu un dara to pašu, ko darīja iepriekšējās attiecībās, viņu atgriež tajā pašā “klasē”, kur jau viņa bija.

Pēc traumatisku attiecību izbeigšanās, mums vienmēr tiek dota pārbaude! Atcerieties to!

Ir vēl viens svarīgs moments, kas skar sievietes pašvērtējumu un attiecības.

Pieņemsim, ka sieviete strādāja ar sevi, rūpējās par to, lai būtu pietiekami daudz sievišķās enerģijas, darīja visu, lai celtu savu pašapziņu un sievišķību. Un tad pienāca laiks veidot attiecības.

Pirmais, ko viņai sūta — parasti ir kāds “dunduks”, kurš nekad nebūs spējīgs novērtēt tādu sievieti.

Kāpēc? Visums pārbauda “uz izturību” viņas pašapziņu, to, cik viņa patiešām gatava nopietnām un cienīgām attiecībām. Ja gatava, viņa “dundukam” pateiks: “Piedod, bet mums nav pa ceļam.”

Pēc tam droši vien nāks vēl kāds jau labāks “variants”, kurš iespējams, pat varetu novērtēt šo sievieti. Taču gudra, sevi cienoša un mīloša sieviete, kas apzinās savu vērtību, mierīgi pateiks: «Liels paldies, taču man gribētos kaut ko vairāk» — viņa saprot savu līmeni un viņā nav nekā liekulīga.

Un tad viņas dzīvē ienāk patiešām vīrišķīgs, spēcīgs, atbildīgs vīrietis, atbilstošs viņas attīstības līmenim, iespējams, pat augstākā līmenī kā viņa pati… un Precēts.

Tas ir viens no pašiem grūtākajiem eksāmeniem, kurā bieži vien pat visspēcīgākās sievietes “izgāžas”. Taču, ja sieviete patiešām sevi ir uztrenējusi, viņa zin, ka noteikti viņai iedos to, kā cienīga viņa ir un tāpēc šim vīrietim teiks: «Jūs man esat ļoti simpātisks, taču, par cik jums ir sieva, es nevēlos ar jums būvēt nekādas attiecības – tas ir pret maniem noteikumiem. Pateicos par lielisko komunikāciju!»

Un tikai pēc visām šīm pārbaudēm — atnāk tas īstais. Arī ar viņu būs pārbaudes, bet tas jau ir pavisam cits stāsts, daudz priecīgāks.

Variāciju ir ļoti daudz, taču ļoti reti uzreiz atnāk īstais vīrietis, vēl jo vairāk tad, ja mūsu prasības ir paaugstinātas. Jo lielākas prasības, jo vairāk pārbaudījumu un treniņattiecību.

Pārbaudes — tas ir ļoti labi, jo tā mums parāda mūsu brieduma un pašvērtīguma līmeni. Par nožēlu jāsaka, ka visbiežāk sievietes piekrīt jau pirmajam attiecību piedāvājumam pēc šķiršanās un pēc tam ir spiestas šajās attiecībās iziet vēl ļoti daudz mācības.

Ja sieviete ir absolūti gatava augstāka līmeņa attiecībām — viņai vispār var nedot nekādus pārbaudījumus, jo Visums redz, ka tā ir tukša laika šķiešana un cilvēks ir nobriedis un gatavs.

Tāpēc gribu brīdināt visas sievietes, esiet uzmanīgas jaunās attiecībās, atsekojiet situācijas, kas atkārtojas un mācieties uz tām reaģēt korekti, izejot no pagātnes mācībām.

Neraujieties izveidot nopietnas attiecības uzreiz, esiet apzinātas, apjautiet savu līmeni!

Jums neļaus kļūt iedomīgām, par to varat nebaidīties, bet jūs vienmēr varat saņemt attiecības atbilstošas jūsu līmenim.

Autors: Jūlija Sudakova (Юлия Судакова) 

Tulkoja: Ginta FS