MAĢIJA

pollianna

Vai katru dienu izjūtat pateicību par to, ka esat dzīvs?

Vai arī dzīvību uztverat kā kaut ko pašu par sevi saprotamu?

Uztverot visu kā pašu par sevi saprotamu, mēs sākam žēloties, domāt un runāt negatīvi. Žēlojoties jūs piesaistiet vēl vairāk negatīvā, par ko žēloties!

Sūkstoties par laiku, satiksmi, priekšnieku, dzīvesbiedru, ģimeni, draugu, svešinieku, stāvēšanu rindās, rēķiniem, cenām vai kāda uzņēmuma pakalpojumiem, jūs izjūtat nepateicību, un tādējādi sapņu dzīve no jums attālinās arvien vairāk…

Ja izjūtat pateicību, negatīvisms jūsu dzīvē nav iespējams. Ja izjūtat pateicību, jūs nespējat kritizēt vai izteikt pārmetumus. Ja izjūtat pateicību, jūs nespējat skumt vai just kaut ko citu negatīvu. Šī ir labā ziņa: ar pateicības izjušanu īsā laika posmā ir iespējams labot jebkuru nelāgu dzīves situāciju. Negatīvās situācijas gluži maģiski izkūpēs gaisā.

Pirmām kārtām, lai cik grūti tas šķistu, ikvienā nelāgā situācijā jāierauga kas pateicības vērts. Neatkarīgi no tā, cik slikti ir laika apstākļi, vienmēr ir atrodams kaut kas pateicības vērts, sevišķi, ja zināt, ka tā ir iespējams mainīt situāciju.

Volts Disnejs zināja par dzīves maģiju un filmā “Pollyanna” parādīja mums, kā meklēt labo nelāgās situācijās.

Disneja 1960. gada filmā “Pollyanna” attēlota “priecāšanās spēle”, kas bērnībā uz mani atstāja milzīgu iespaidu. Priecāšanās spēli spēlēju bērnībā un pusaudzes gados. Lai spēlētu priecāšanās spēli, jāmeklē iespējami vairāk labā, kas jums sagāda prieku, īpaši – nelāgās situācijās. Ja negatīvā situācijā meklējat kādu iemeslu, lai priecātos (vai pateiktos), risinājums uzrodas pats no sevis.

Filmā “Pollyanna” Volts Disnejs demonstrēja pateicības maģisko spēku, gluži tāpat kā tūkstoš gadus iepriekš to pašu maģisko spēku atklāja Buda, sacīdams:

“Piecelsimies un būsim pateicīgi – ja šodien neesam daudz iemācījušies, tad vismaz esam apguvuši nedaudz, un, ja neesam apguvuši pat nedaudz, vismaz neesam saslimuši, bet, ja esam saslimuši, tad neesam nomiruši, un tādēļ būsim pateicīgi”

Gautama Buda (ap 563.-483.g.p.m.ē.)

Byrne Rhonda grāmata “MAĢIJA” – tagad jau arī latviešu valodā.
Viens vārds maina visu. Grāmatā Maģija Ronda Bērna atklāj pasaulei zināšanas, kas spēj izmainīt ikviena cilvēka dzīvi. Autore ved lasītāju neticamā, aizraujošā 28 dienu ilgā ceļojumā, mācot šīs zināšanas pielietot ikdienas dzīvē. Lai kas jūs būtu, lai kur jūs būtu un lai kādā situācijā atrasots, Maģija mainīs visu jūsu dzīvi! No angļu valodas tulkojusi Aija Anna Jansone. Izdevniecība Zvaigzne ABC

Un patiešām, ar to strādājot, viss mainās!!!!!

Noskatieties brīnišķīgu filmu “Pollyanna”

Tulkoja: Ginta FS

 

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s