Dāvināšanas likums

davinat5

Vai esat kādreiz dzirdējuši frāzi, ka “lai kaut ko saņemtu, iesākumā ir jāatdod”. Tas ir Visuma enerģijas apmaiņas pamatlikums, kurš vēsta, ka “dzīvība ir tur, kur notiek apmaiņa.”

Lai kļūtu bagāts, jums otram cilvēkam jāpalīdz kļūt bagātam. Lai jūs mīlētu, jums pašiem jāiemīl. Lai kļūtu vesels, jums savam organismam jāsniedz veselīgi komponenti (fiziskie vingrojumi, ēdiens, miegs, ūdens, dienas režīms u.t.t.) Tur, kur notiek apmaiņa, tur notiek dzīve. Lūk, kāpēc daudzi bagāti cilvēki saprot, ka, lai dzīvē ienāktu nauda, daļa savas bagātības jāatdod labdarībai.

Viņi atdeva kaut ko savu Visumam, uz ko Visums ar prieku atbildēja.

Labie vārdi

Pārpilnībā ļoti svarīgu lomu spēlē Dāvanas un Svētība. Ja jūs kā likumu pieņemsiet domu dāvināt dāvanas citiem, viņi jums atbildēs ar to pašu. Ko tas nozīmē? Te neiet runa par dārgām dāvanām, dāvana var būt labs vārds, padoms grūtā brīdī, atbalsts. Uzdāvināt jūs variet smaidu nepazīstamam cilvēkam vai savu palīdzību kādā lietā. Jūs variet iedot telefona numuru vai to cilvēku adresi, kuri var kādam palīdzēt. Uzdāviniet grāmatu, kurā būs atbildes uz svarīgiem jautājumiem, kuri nodarbina jūsu paziņas prātu. Dāvana var būt jebkas, kas palīdz otram cilvēkam. Un cena nav svarīga. Galvenais, ar kādu nolūku tā dāvināta.

Attiecības

Bieži vien vārds “svētība” cilvēkiem asociējas ar kādu reliģisko mācību. Taču dotajā gadījumā ar Svētību tiek apzīmēta labestīga attieksme pret apkārtējo pasauli un cilvēkiem. Pārpilnība – cilvēka spēja pozitīvi uztvert apkārtējo pasauli un cilvēkus. Ja redziet un jūtiet, ka jūs ieskauj laime un siltums, Visums baros jūsu ticību. Sūtot pozitīvu enerģiju apkārtējiem cilvēkiem, viņi to sajutīs un novērtēs un jutīsies labi jūsu sabiedrībā.

Tieši jūsu pozitīvā attieksme pievilks jūsu dzīvē pozitīvus cilvēkus, situācijas un notikumus.

Enerģijas apmaiņas likums

Enerģijas apmaiņa arī ir Visuma likums. Ja centīsieties kļūt bagāti, pastāvīgi uz visu ekonomējot, netērējot nekam “liekam”, nauda pārstās ienākt jūsu dzīvē. Tikai apmainoties ar to, kas jums pašiem svarīgs un vajadzīgs ar apkārtējo pasauli, jūs atvērsiet ceļus atpakaļ atdevei.

Esiet dāsni!!!!

Autors: Igors Ivaņilovs

Tulkoja: Ginta FS