Kauns slimot!

sava_laime

Tas, par ko šodien būs stāsts, vēl pirms gadiem 12 noteikti būtu mani šokējis un es padomātu “murgs”. Taču šodien es zinu to, ka tā ir patiesība un bez tas pieņemšanas, būs ļoti grūti nodzīvot skaistu veiksmīga un laimīga cilvēka dzīvi. Savukārt, vēl pāris gadu un šī patiesība būs skaidra lielākajai daļai cilvēku, kuri grib būt laimīgi – kuri tiešām GRIB – tātad ir gatavi mainīties. Jo bez šīs gatavības un bez darīšanas savu slinkumu nepārvarēt!

Jūs esat slimi? Tas nozīmē to, ka neziniet sevi, nevaldiet pār sevi un necentieties spert jebkādus soļus lai kontrolētu savu stāvokli. Ko gan jūs gaidiet, ja nevariet valdīt par sevi!

Vai tiešām esiet tik ļoti enerģētiski un psiholoģiski neskoloti, ka ļaujiet svešām enerģijām ielauzties jūsu ķermenī un laupīt jūsu veselību?

Jūs nēsājiet sevī postošus cilvēcisko netikumu – skaudības, nenovīdības, skopuma, iegribu, greizsirdības, naida un aizvainojuma augoņus – un pat necentieties tos izskaust.

Vai nav pienācis laiks izrādīt kaut nedaudz radošuma attiecībā uz savu organismu un savu veselību? Nav vērts slēpt savu dvēseles slinkumu aiz runām par to, ka esiet ļoti aizņemti vai arī to, ka laiks aizgājis.

Ķirurģija vienmēr būs saistīta ar labākās izejas no situācijas nemeklēšanu, bet tabletes – ir vienkārši organismu demobilizējoša lieta. Kāpēc gan strādāt ar sevi, saprast sevi, ieklausīties sevī un savu iekšējo enerģiju plūsmā! Labāk izdomāsim jaunu tableti, piemēram tādu, kas paaugstinās intelektu… Tad atkritīs pat vajadzība domāt.

Darbs pie sevis IR psihiskā pašprogrammēšana. Tās priekšrocība ir tā, ka tas cilvēku padara par patiesi brīvu savas personības radītāju.

Radošā procesa ienaidnieki ir bailes, slinkums augsts paškritiskums, neuzticēšanās savai intuīcijai.

I.I. Mečņikovs (Nobela prēmijas laureāts krievu biologs, šūnas imunitātes teorijas pamatlicējs): “Cilvēkam būs jāizmaina sava personiskā daba, lai darītu to harmoniskāku.”

M. Čehovs (rakstnieka brālis): “Galvenā jogas nots ir dzīves māksla un radošums.”

J. Vlasovs (pazīstams sportists): “Cilvēks vienmēr pats sevi izvelk no slimībām un problēmām, ja vien valda pār saviem psihiskajiem spēkiem.”

Darbs ar sevi ir tiešākais un vienīgais veids kā pārvarēt savas karmiskās problēmas un izmainīt savu likteni!

Un tā – ar ko sākt?

Lai nokļūtu pie radošas sevis sajušanas, var izmantot ļoti vienkāršu shēmu:

1. Sava sensorā jūtīguma attīstīšana.

2. Dabas iepazīšana: koka, ūdens, gaisa, zemes. Cilvēka ķermenī esošo enerģētisko kanālu izzināšana un patstāvīgs darbs ar tiem.

3. Pašanalīzes, paškontroles un pašprogrammēšanas paņēmienu apgūšana.

4. Meditatīva vēršanās pie augstākajiem spēkiem, lai saņemtu intuitīvus lēmumus. Sajūtas, ka Dieva gaisma līst par visiem vienādi (tikai ne katrs ir tai atvērts) pieņemšana.

Kāda austrumnieku gudrība vēsta: tikai mana nepilnība izkropļo patiesību, kas nāk pie manis.

Būt veselam nozīmē – būt enerģētiski izglītotam, valdīt pār sevi, kontrolēt procesus savā organismā.

Esiet veseli!

Tulkoja: Ginta FS

Advertisements