Neizdāļā savu enerģiju!

34

Katru dienu mēs satiekamies ar cilvēkiem, kuri, kaut arī nebāž roku mūsu kabatā, taču mērķē uz to, ko ne par kādu naudu nevar nopirkt. Mums pastāvīgi zog dzīves enerģiju, bet kāpēc tas notiek un kā pasargāt sevi no badīga “vampīra”, diemžēl mums skolā nemācīja.

Tu – man, es – Tev.

Nevienam sen jau vairs nav noslēpums, ka cilvēks ir ne tikai fiziskais ķermenis, bet arī enerģiju summa, daudzas no kurām zinātniekiem ir pazīstamas jau sen: tās ir smadzeņu elektriskais starojums, neitroni un neitrino, no kuriem sastāv atomi un, protams, bioenerģija un bioplazma.

Bioenerģētiķi apgalvo, ka cilvēki dalās ar enerģiju vienmēr – pat tad, kad guļ un klusē. Mūsu bioenerģijjas lauka mijiedarbību ar citiem mēs sajūtam zemapziņas līmenī un uz to reaģējam gan ar garastāvokļa maiņām, gan tīri fiziskām sajūtām. Ja jums ar cilvēku ir viegli un patīkami, ja jums ir par ko paklusēt, tātad energoapmaiņa ir lieliska, jūs “pabarojat” viens otru un abi esat vinnētāji. Bet, ja jūs jūtat neapmierinātību, nervozitāti un pēkšņu spēka zudumu, trauksmi vai pat sāpes, tātad blakus jums atrodas enerģijas vampīrs.

Bioenerģija ir nepieciešama katram, kā asinis un limfa. Taču brīžam tās katastrofāli nepietiek. Iemesli tam var būt vairāki. Tās ir smagas slimības, vecums, stiprs nogurums. Taču nekas tā neizmaina cilvēkus, kā aizkaitinātība, skopums, skaudība, naids, dusmas, vainas apziņa, greizsirdība. Tieši tie rada “caurumus” mūsu enerģētiskajā laukā un tieši caur šiem caurumiem iztek mūsu spēks. Un pazaudējot daudz savas enerģijas, cilvēki automātiski meklē, kur to papildināt.

Labprātīga palīdzība vampīram.

Pievērsiet uzmanību tam, cik ļoti var nogurdināt vienkāršs rīta brauciens sabiedriskajā transportā. Desmitiem tādu pašu, aizkaitinātu ļaužu stāv blakus jums un to vien gaida, lai, kādam “uzlietu” savu aizkatinājumu un dusmas, no kāda “pārķertu” trūkstošo enerģiju. Jo vairāk jūs ļaujaties kolektīvajam noskaņojumam, jo vairāk riskējat būt upuris un tā saucamais “nelaimes biedrs”.

Mierīgiem un priecīgiem cilvēkiem biolauks ir līdzsvarots un atgādina zelta oliņu – tādā čaumalā ir ļoti grūti radīt plaisu.

Bet tieši tāds ir “vampīra” uzdevums – izvest līdzsvaroto no pacietības, saniknot viņu. Recepte ir vienkārša: tas pacietīgi centīsies jūs izsist no līdzsvara. Ja tas izdosies, dusmu karstumā jūs paši paudīsiet savas emocijas un līdz ar to atdosiet arī savu enerģiju.

Saņemt savu “porciju” vampīrs var arī caur izbīli, jo bailes cilvēka aurā rada caurumu un tieši caur to enerģētiskais rīma sāk savas dzīres.

Ļoti bieži mēs uz šī upurēšanas altāra guļamies labprātīgi! “Man neviena cita, izņemot tevi, pie kā vērsties”, “es esmu tik nelaimīga” – kura gan no mums, ieraugot draudzenes asaras neskries palīgā? Un, lūk, arī atvērās jūsu enerģijas slūžas un enerģija no jums aiziet, kā no caursista gāzes balona. Vienmēr pēc šādām “paraudāšanām uz pleca” jūs jūtat nogurumu un vienaldzību pret visu.

Neapzinātu vampīrismu tālu nav jāmeklē – tas mēdz būt turpat – ģimenē, starp tuviniekiem. Jūs uzķeraties uz apvainojumu, ka esat slikta mamma, vai nelaba meita un turpat jau arī vainas apziņa un sevis nosodīšana. Tie arī atver vārtus vampīram-radiniekam. Neviens no tuviniekiem nestāda sev mērķi – atņemt jums pēc iespējas vairāk enerģijas un kaitēt. Tā tas nav, taču tas viss notiek zemapziņas līmenī. Pozitīvais moments ģimenē ir tas, ka kopdzīves laikā ģimene automātiski jūs nepieciešamības gadījumā “baro” ar enerģiju.

Kaut kas ir ne tā!

Lai cik arī harmonisks būtu laulātā pāra enerģētiskais līdzsvars, no negaidītiem pārrāvumiem sistēmā pasargāts nav neviens.

Satrauktas sievas jūt: ar vīru kaut kas ir ne tā, bet saprast, kas, nevar. Vairums gadījumu, redzot, ka vīrs attiecībās sāk ieguldīt mazāk personīgās enerģijas, sieva “uzstāda diagnozi”: tātad vairs nemīl.

Nesāciet trakot un uztraukties un celt pretenzijas. Padomājiet, ar ko var būt saistītas šīs pārmaiņas: varbūt vīrs vairāk piekūst darbā, varbūt nejūtas labi un ir apslimis, varbūt tā ir krīzes situācija un problēmas darba vietā. Bieži vien vīrietim vienkārši vajadzīga atpūta un miers, psiholoģiskais komforts un pabūšana vienatnē. Palīdziet viņam, nezāģējiet. Tas var būt arī otrādi – darbā piekūst sieva.

Bet, lūk – skandāls – pats pārbaudītākais veids, kā no cilvēka izsūknēt viņa dzīvības enerģiju. Tukšumu un vājumu, ko sajūtiet pēc tā, neizsauc nepārdomātu, skarbu vārdu pārmaiņa, bet gan spēku zudums, kas aizgājuši lai pabarotu kliedzēju. Un, ja izrādās, ka tieši jūs esat strīdu uzsācējs un skandālists, tad droši var teikt, ka jūs barojaties uz otra enerģijas rēķina.

Daudzās ģimenēs skandāli un strīdi ir bieža parādība, jo cilvēki nezin citu veidu, kā apmainīties enerģijām. Tajā pat laikā to varētu atrast vienkāršā sarunā, mīlas rotaļās un kopīgās pastaigās.

Dzīves ziedi

Īpašā riska grupā var iekļaut bērnus līdz 3,4 gadiem. Viņiem ir ļoti vāja enerģētiskā aizsardzība, tāpēc viņi ir ļoti atkarīgi no vecāku garastāvokļ svārstībām. Tajā pat laikā, viņi ātrāk kā pieaugušie atjauno savu enerģētisko līdzsvaru.

Bērniem un pusaudžiem nerekomendēju pavadīt pārāk daudz laika ar veciem cilvēkiem, jo tikai ar retiem izņēmumiem, tieši veciem cilvēkiem visvairāk trūkst enerģijas un tie automātiski ņem to no turienes, kur vieglāk to dabūt. Un ja bērns pēkšņi ir kļuvis pārāk kaprīzs, bāls, vājš un neaktīvs, tad iemesls tam var būt – “vampīrs” tepat blakus.

Sekss ārstē!

Lai nebūtu jābūt ne upurim, ne zaglim, par savu enerģētisko potenciālu mums jārūpējas katram pašam un tam jāseko: regulāri tas jāpapildina: Kontrolējiet, lai jums regulāri būtu patīkamas emocijas, lai jūs sevi nepārslogotu fiziski un emocionāli.

Lai uzturētu pareizu enerģētisko līdzsvaru, ir daudz vienkāršu veidu un darbību. Piemēram – meditācija, relaksācija, joga, vingrošana, soļošana. Lūgšanas un citi veidi, kā kontaktēties ar sevi un Dievu ir ļoti spēcīgi instrumenti enerģētiskā līdzsvara sakārtošanai.

Sekss ir viens no spēcīgākajiem veidiem kā apmainīties enerģijām: iņ un jaņ enerģiju savienošanās ir veids, kā rodas pašpietiekama būtne – laimīga, starojoša, kura neko nemeklē un ir harmoniskā līdzsvarā.

Attiecībā uz fiziskajām slodzēm (skriešanu, trenžieriem u.c.) – tie lieliski uzlādē, taču jāseko lai šīs slodzes nebūtu pārmērīgas un jūs nepārcenstos. Pie iespējas, staigājiet ar basām kājām pa zāli, izjūtiet degoša uguns burvību, tekoša ūdens burvīgās skaņas – biežāk esiet tuvāk dabai, dabas bērniem nav problēmu ar enerģijas līdzsvaru. “Komunikācija” ar putniem, kokiem, ziediem ir lielisks veids, kā atgūt dvēseles līdzsvaru.

Futbols, pirts, alus…

Sena un pārbaudīta metode, kā atjaunot enerģētisko līdzsvaru ir “ieviest” mājdzīvniekus (jūs taču redzat, ka ir veci cilvēki, kuriem ir daudz kaķu – tā viņi “uzpildās” , izgreznot savu māju ar ziediem.

Nezudīs arī enerģija, kas ieguldīta “tusiņos” ar draugiem. Domubiedru enerģētiskie lauki strādā vienā ritmā, papildinot viens otru. Tas nozīmē, ka “pasēdēšanas” ar draudzenēm uzlabos jūsu veselību, tāpat kā jūsu vīram – futbols, pirts un alus.

Neaizmirstiet par saviem mīļajiem, mazajiem hobijiem, kā arī savu mīļo stūrīti mājās, kurš pilns ar jūsu enerģiju, kur nav neviena sveša: kaut tas ir tikai atpūtas krēsls – maza, niecīga glābšanas laiviņa un paradīzes stūrītis.

Rausīt, rausīt, es tevi ēdīšu!

Bet ko darīt, ja jūs JAU esat kļuvis par “vampīra” uzbrukuma upuri? Pirmkārt jau, centieties novilkt starp jums robežu. Krēsls, koks, sēta, suns pavadā – tie noteikti atvēsinās rīmas vēlmi jums ko nodarīt. Ja tas neizdodas – attālinaties, turiet viņu sev pa gabalu.

Ja neizdevās izvairīties un šis cilvēks apsēdās jums blakus krēslā, vai pie viena galdiņa – salieciet rokas krusteniski uz krūtīm, pārkrustojiet kājas, vai arī parādiet pigu (var kabatā, var aiz muguras – lai neredz). Vecmāmiņu metodes strādā lieliski.

Ja nekā savādāk nav iespējams apstādināt enerģijas aizplūšanu (piemēram to izsauc kāda tuvinieka slimība vai problēmas ģimenē, vai bērna augšanas grūtības), veidojiet šo procesu apzinātu. Domās aizsūtiet saviem mīļajiem nevis aizkaitinātību, bet mīlestību. Domājiet par mammu vai dusmīgo vīru nemitīgi atkārtojot “es mīlu tevi un vēlu Tev laimi”. Lai cik tas dīvaini nebūtu, neapmierinātība pazudīs un enerģija pārstās aizplūst. Bet jūs, daloties ar savu mīlestību, neko nezaudēsiet: savukārt enerģiju alkstošais saņems to daudzkārt pastiprinājušos.

Starp citu:

Bioenerģētiķi apgalvo, ka mūsu sliktie ieradumi un trūkumi ir kā cilpiņas, aiz kurām vampīrs aizķer un tad velk sev klāt mūsu enerģiju. Ja nav aiz kā aizķert, tātad esam drošībā.

Tātad – būt labam, draudzīgam, labsirdīgam, pateicīgam un mīlošam nozīmē – garantēt savu drošību.

Autors: Ludmila Movrina – bioenergoterapeits

Tulkoja: Ginta FS

5 thoughts on “Neizdāļā savu enerģiju!

 1. Ja ir kāds, kurš ir iepazinies ar rakstu un ticis pie komentāriem un iepazinies ar @hokamons komentāru, nerodat sevī šaubas un neslēdzat sevi ārā. Šis noraidījums savā veidā arī ir energovampīriska aktivitāte.

  Pirmkārt, hokamons pat nav argumentējis, kas šajā informācija ir slikts. Taču, varam pieslēgt dedukciju un mēģināt saprast viņa vietā.

  Pirmais, klasiskais arguments – “ha, pievilki ezotērijai zinātni, un pat ne parastāko, bet kvantu fiziku un tās mehānikas”. Bieži vien, ezotēriskā informācija ir priekšā zinātniskajiem atklājumiem. Jā, šī informācija nav tik faktuāli aprakstīta kā zinātne pieprasa, bet tā ir pašas zinātnes vaina. Tā vietā lai mēģinātu izprast un atrast zinātniskos skaidrojums – noliek, ieslēdz visaugstāko skepticisma slāni un sēž tāpat ar pigu kabatā un sakrustotām rokām krūšu reģionā! Fuj!

  Otrs… Neitroni un neutrino varbūt arī tieši neveido atomus, taču abas vienības ir “subatomic particle” (daļinas, kas mazākas par atomu) sarakstā. Lai vai tieši zinātnisku skaidrojumu arī neatradīsim, sakarības tur ir. Tajā pašā vikipēdijā var iepazīties, ka neitrons sastāv no viena augšup-vērstā-kvārka (up-quark) un diviem lejup-vērstiem-kvārkiem (down-quark), kur pats neutrino iesaistās visās četrās fundamentālajās saistībās (fundamental interactions) – gravitācija, stiprais un vājais kodolspēks (nuclear force) un elektromagnētismā. Varam pasmelties dziļāk šeiten: https://en.wikipedia.org/wiki/Neutron
  No kā varam celt jautājumu – vai energovampīrisms varētu būt elementārdaļinu elektromagnētisms? Viens savu elektromagnētisko lauku pavērš vienam polam, otrs otram, kā rezultātā sākas ietekme. Pat zinātnisku izskaidrojumu var sākt atrast, he! Un… Arī aizsardzība ir skaidrojama, vienādi lādētas daļiņas atgrūž viena otru.

  Nu ko… Palicis tik neutrino. Nejaucam ar neitronu, neskatoties uz to, ka ir līdzības. Pirms kādiem diviem gadiem pašā LHC (Large Hadron Collider, jeb Lielajā Hadronu Paātrinātājā) atklāja, ka neutrino var skriet cauri matērijai, tādējādi itkā pat pārsniedzot gaismas ātrumu (un tas visiem būtu jāzin, ka gaismas ātrums ir lielākais fizikālais ātrums – pēc viņa, ja pat pāri viņam var tikt, sāktos ķermeņu stiepšanās laiktelpā, bet tas fufelis… hehe), kas atkal rada jautājumu… Vai energovampīrs mūs vienkārši neaprij augstākā līmenī?
  Varam paši sākt izzināt, kas tad tas neutrino ir: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Neutrino
  Īsumā, elementārdaļiņa, ne kopums kā ar neitronu, bet daļina pati par sevi, ierakstas tā saucamajos “leptonos”. Viens neutrino katram no leptoniem.
  Atbild par vājo kodolspēku un gravitāciju.

  Kvantu līmenī uz vārdu gravitācija nav jāskatās kā -9.81 m/s, bet virspusēji – savstarpējais pievilkšanas spēks. Un atkal rodas jautājums – vai enerģijas var pievilkt viena otru? 🙂

  Nobeigumā saldā maize! Ezotērija vistīrākā, saistīta ar pašu slaveno Einšteinu. “Kosmoloģiskā konstante” (https://en.m.wikipedia.org/wiki/Cosmological_constant). Einšteins viņu iekļāva savā relativitātes teorijā uz “čujs, ņuhs un poņa” pincipa bāzes. Bez viņas vienādojums bija nepatiess, ar viņu sanāk, taču kā to konstanti aprēķināt un pierādīt pats nezināja. Vienā mirklī pat pats izteica šaubas par tādas eksistenci! Tikai 1990. gadā, kas ir salīdzinoši nesen, modernā zinātne savilka paralēles ar visuma plešanos un šo Einšteina konstanti, tādējādi apstiprinot viņas esamību. Pats Einšteins kapā aizgāja bez skaidrojuma! Tikai teorija, kaut kāds absurds prātojums, pieņemts pilnīgi pretēji zinātniskajai metodei! Nu totāla ezoterija, ne? Bet paša zinātnes zenītā! Lielisks pierādījums, ka filozofisks skaidrojums var būt priekšā zinātniskajam!

  Kamēr tavs prāts un sirds sajūt informāciju kā patīkamu, uzticies tai! Kam tev to zinātni, ja jūties labāk bez viņas? Nesaku, ka visam naivi jātic, bet ja izvērtējot jūties par informāciju labi un spēj viņu saprast, kaut sajūtu ne definīciju līmenī, paliec pie tās! Kad zinātne izskaidros varēsi iepazīties ar to apzināti!

  Lai jauka apbruņošanās pret energovampīriem!

  Patīk

 2. Atbalsojums: Iekrājums  | Pupupidu's Blog

 3. Bet ko darīt tam vecam cilvēkam – aizmirst par mazbērniem?! Jebkurš būs vecs, kas nenomirs ātrāk!

  Patīk

 4. Tautā saka, ka bērni, tātad arī mazbērni, ir Dieva Svētība. Viņi piedzimst dvēselē tīri un nevainīgi. Cik bieži pieaugušie, īpaši vecmāmiņas, saka:”Ak tu mans saldumiņš!” Viss novecošanas process ir ūdens zaudēšana….zīdaiņiem ir 80 un vairāk% ūdens, veciem cilvēkiem ap 60%. Izžūšana, sabiezēšana, piesārņošanās, SASKĀBINĀŠANĀS, lūpu kaktiņi uz leju, un vienīgais prieks un acuraugs – mazbērni, viņu prieks un dzīve! Un ja vēl vēlme visu regulēt un kontrolēt… un vēl šīs “labās” tantes ar konfektīti…Gadījums iz dzīves. Vedekla ar bērniem dzīvoja pie vīramātes, vīrs klaiņoja, dzēra. Vedeklai nespēks, depresijas, kamēr vīramāte “čaklā bitīte”. Kad notika šķiršanās un vedekla ar bērniem pārcēlās dzīvot uz citu vietu…vīramāte drīz vien sāka apmeklēt…baznīcu, un pēc kāda gada arī…diemžēl nomira. Neviens jau toreiz nezināja, cik nepareizs ir ārstu ieteikums katru dienu dzert skābo aspirīnu, lai it kā pasargātu sirdi, bet skābums izēd caurumus asinsvados un rezultātā – insults. Risinājums – ir regulāri jāattīra un jāatskābina organisms….jādzer ŪDENS!!! ar ph ne zemāku par7,5-8. Virs tā ir veselība, zem tā ph5-6 , kad skāba vide, kas labvēlīga baktērijām, sēnītēm, parazītiem un vīrusiem, sākas slimības. Ir arī mūsdienās vecmāmiņas, kas zina šo dzīves gudrību un uztura organismā sārmainību, bet jaunajiem nu nekādi nevar iestāstīt, cik vienkārši ir aizsargāties no vīrusiem u.c. kaitēkļiem, kas izraisa slimības.

  Patīk

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s