Kas ir BRĪVĪBA?

Apzināta dzīve sākas momentā, kad Tu pārstāj gaidīt no pasaules un cilvēkiem, kuri Tev apkārt, to, ka tie radīs Tev apstākļus, kuros spēsi labāk sevi izteikt.

11219141_896221607116823_4690669147941173419_nDaudzi gaida kompensāciju par nelaimīgu bērnību, neveiksmīgu mīlestību, un daudz ko citu un šajās gaidās paiet visa dzīve.

Jo ātrāk Tu apstāsies šajā automātiskajā nereālo plānu un īstā momenta gaidīšanā, jo vairāk gadu Tev paliks lai izveidotu pašam sevi. Kamēr Tu gaidi, Tavs potenciāls guļ.

Rīcības brīvība – tas nav tas, ko kāds var dot, tas ir tas – ko var tikai paņemt.

Būt brīvam – tas nozīmē, būt atbildīgam un ētiskam. Īsta Brīvība nozīmē visdziļako mīlestību, saudzību un cieņu pret visu, kas Tev apkārt. Brīvība nozīmē to, ka no šī brīža tikai Tu pats – ne citi ļaudis ar uzslavām vai nosodījumu, vari sevi koriģēt un tikai Tu pats atbildi par to, kas notiks ar Tevi un Tavu Pasauli.

Bieži vien Brīvību jauc ar izlaidību. Izlaidīgs cilvēks sevi noliek Pasaules centrā un gaida, ka Pasaule būs ar to mierā. Taču pasaule ir daudz lielāka un agri vai vēlu samin to, kurš neievēro tās likumus.

Brīvība sākas ar to, ka Tu SEVI un PASAULI pieņem tādu, kāds esi TU un kāda ir PASAULE.

Autors: Нина Рубштейн

Tulkoja:Ginta FS

Advertisements